امروز: یکشنبه 26 آذر 1396 برابر با 17 دسامبر 2017

  • از هفته آینده :
اینستاگرام در آینده ایی نزدیک هیجان انگیزتر می شود

کاربران زیادی در اینستاگرام کسب و کارهای مختلفی را انجام می دهند . اما در اینستاگرام برای استفاده از لینک محدودیت وجود دارد و کاربران مجبور هستند فقط لینک خود را در قسمت بیو اینستا قرار دهند ،همین امر اثر تبلیغات را کاهش  می هد.

در همین راستا اینستاگرام متوجه فعالیت های کاربران در این زمینه شده است وتصمیم گرفته است که روند خرید و فروش را تغییر دهد که از این طریق کاربران بتوانند راحتر خریدهای خود را انجام دهند و هم چنین در طرف مقابل برای فروشنده امکان معرفی محصول هم فراهم باشد.

از هفته آینده کاربران اپلی می توانند از این قابلیت بهره مند شوند. این قابلیت مانند تگ افراد در پست ها عمل می کند که برای استفاده از این قابلیت کافی است بروی آیکون سبد خرید محصول کلیک کنند ،با کلیک کردن روی آن، آیتم هایی که در داخل تصویر قابل خریداری است همراه با توضیح کوتاه و قیمت مشخص می شود.با کلیک بروی این گزینه کاربر به صفحه مرورگر جدید هدایت نمی شود.بعد از اینکه کاربر اطلاعات مربوط به محصول را مشاهده کرد در صورت تمایل می تواند با کلیک بعدی وارد صفحه سایت محصول شود و آن را خریداری کند.

اینستاگرام قصد دارد در وهله اول فقط برندهای معروف را در این قضیه شریک کند وبه مرور برای  تمام برنده ها قابلیت فروش محصول فرهم خواهد شد.

خواندن 158 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
منتشرشده در دانش و فناوری
خواندن کد خبر: 1074

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

بوفه کتاب

Have no items! Please recheck module config!