امروز: دوشنبه 02 بهمن 1396 برابر با 22 ژانویه 2018

  • اسامی دوران هفته نخست
برنامه بازی های هفته اول لیگ 2 فوتبال کشور

به گزارش گناوه امروز به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان بوشهر؛کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هفته نخست لیگ دسته دو را اعلام کرد.

چهارشنبه پانزدهم مهرماه

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی
علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- جواد سهراب نژاد

 نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی
ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز

 کارا شیراز – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:15 در ورزشگاه بعثت
وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- حسن شفیعی

صنعت ساری – پیام وحدت خراسان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا
حامد صادقی جو- حسین اقدامی- محمدرضا کیانی- مهرداد خسروی

 شهرداری کاشان – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 در ورزشگاه امیرکبیر
حسین زمانی- محمد پورتقی- موسی علی آبادی- احمد محمدی

 پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی
عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسام الدین احمد شمسی

 بادران – خونه به خونه تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه کارگران
حامد بیک زند- حسین رحیم دل- مجتبی بابا رییسی- مصطفی بینش

مقاومت تهران – کاسپین قزوین از ساعت 15:30 در ورزشگاه پنجم آذر
امیر عرب براقی- امیر فلاح- مهدی صناعی- شاهین یزدانی

 استقلال آبی تهران – نفت امیدیه از ساعت 15:30 در ورزشگاه هویزه
انور دورانی- محمدحسین زاهدی- پوریا رحمتی- هادی صحرایی

 اکسین البرز – آینده سازان شیراز از ساعت 15:35 در ورزشگاه انقلاب کرج
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری - عنایت قوچ کاملو

 شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهدا 
مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- علی عبدالهی

 نفت نوین آبادان – هفت سمنان از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی
ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- بهروز رنجبر

 رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه از ساعت 15:45 در ورزشگاه 
رضوان سرشار- مسلم رحیم خانی- بابک قلی زاده- محمدرضا منصوری

 سپید رود دشت – الوند همدان از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهید عضدی
ابوالفضل دوستی- حسین سلیمانی- علی رعیت- عبدالحسین باستان

 خلخال دشت – توسعه کیش از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی
مجید ابهری- مهرداد نجفی- حمید کاوندی- مجتبی رحیمی

 راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران از ساعت 16 در ورزشگاه 
داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- امید جمشیدی

 بعثت کرمانشاه – کارون اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه 15خرداد کرمانشاه
نادر خاکسار- علیرضا شهری- صابر خوئی- پیام ساری اصلانی

  شهرداری تبریز – کارگز بنه گز از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری
محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- مجتبی خیری

   شاهین شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه بهشتی
عقیل جهانبازی- محمد نادری- رشید پردل- علی آقاجری

 پنجشنبه 16 مهرماه
ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی
برزو ادراک- موسی محمدی راد- اصغر ملکی- غلام مستقی

خواندن 224 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در در شهر
خواندن کد خبر: 801

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

بوفه کتاب

Have no items! Please recheck module config!