امروز: شنبه 05 اسفند 1396 برابر با 24 فوریه 2018

مراسم تجلیل از ورزش کاران گناوه ای

تالار هنر گناوه روز بی نظیری را رقم زد

به گزارش گناوه امروز _  این برنامه که به همت انجمن ووشو گناوه با محوریت سبک خوجائو (پنجه ببر ) شکل گرفته بود با استقبالبا شکوهی از طرف ورزشکاران و مردم روبرو شد.  حسن غلامی مجری برنامه با شیوه منحصر به فرد و خاص خود  طی دو ساعت نیم برنامه را رقم زد .

اجرای موسیقی سنتی توسط محمد سلمانپور و پاپ، هادی حافظی از دیگر برنامه های شاد و دلچسب بود که با همراهی  حاضرین در تالار لحظات شاد و بیاد ماندنی را در ذهن ها ماندگار کرد . نوذر رادمنش هم در ادامه برنامه، میان پرده ای طنز اجرا نمود که با تشویق و استقبال گرم حاضرین روبرو شد.

در ادامه برنامه حسن غلامی از مهوش صفوی، زهرا عربزاده و سلیمان نظامپور  از شورای شهر و عباسی سرپرست شهرداری گناوه خواست که بالای سن بیان و از آنان قول کمک ۵ میلیون تومان را، به ورزشکاران رزمی گرفت.

اجرای زیبای حرکات نمایشی توسط رزمی کاران زن و مرد از دیگر برنامه های جذاب و دیدنی بود. در پایان برنامه هدایایی به رسم یادبود از قهرمانان رزمی و دیگر قهرمانان مدال آور رشته های ورزشی دیگر که در سطح ملی و جهانی صاحب مقام شده بودند تجلیل و تکریم شد.

در پایان مراسم نیز مهندس یوسفی فرماندار شهرستان گناوه در جایگاه و در کنار قهرمانان قرار گرفت و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و غرور آفرینی آنان قول کمک مالی ۵ میلیون تومان به رزمی کاران را داد. علیرضا صفوی، خالد خلیلی و نرجس عباسپور از برنامه ریزان و گردانندگان اصلی مراسم بودند که با همکاری دیگر  رزمی کاران به شکل خوب و زیبایی آن را مدیریت نمودند .

 

 

خواندن 270 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در گزارش تصویری
خواندن کد خبر: 335

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

بوفه کتاب

Have no items! Please recheck module config!