امروز: یکشنبه 26 آذر 1396 برابر با 17 دسامبر 2017

  • آفرین بر غیرت و همت شما مردم هوشیار، غیور و دشمن شناسآفرین بر غیرت و همت شما مردم هوشیار، غیور و دشمن شناس؛
پیام تقدیر و تشکر از مردم دکتر موسوی

گناوه امروز؛ دکتر سیدکریم موسوی، نفر سوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم بیانیه ای در تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم استان بوشهر در انتخابات صادر کرده اند که به شرح زیر می باشد:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

درود و سپاس بیکران خداوند بر ملت هوشیار ایران بویژه مردم شریف و بزرگوار حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم که با حضور پرشور و مثال زدنی خود در عرصه سرنوشت ساز، موجبات شادی رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده شهداء، جانبازان و تمامی دوستان و علاقمندان به نظام را فراهم کردند.
آفرین بر غیرت و همت شما مردم هوشیار، غیور و دشمن شناس که با حضور مسئولانه در پای صندوق های رأی بار دیگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور، ملت و انقلاب جاری ساختید.
مردم مؤمن و انقلابی و حماسه ساز شهرهای بوشهر، چغادک، عالیشهر، ریگ، خارگ، گناوه، امام حسن، دیلم و روستاهای تابعه در این برهه حساس نیز مانند همیشه با حضور گسترده خود در پای صندوق های رأی به ندای امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و مراجع عظام لبیک گفته و همگام با ملت بزرگ ایران اسلامی در انتخابات هفتم اسفند، جلوه های بی نظیری از اقتدار و عزت و عشق و وفاداری خود را به آرمان ها و ارزش های الهی در مقابل دیدگان جهانیان نشان دادند.
انتخابات با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسید. ولی آنچه برای اینجانب با وجود تخریب ها و ترفندهای متعدد، جای بسی خرسندی است، که توانسته ام اعتماد مردمی را جلب نمایم که سالها در بین آنها زیسته ام و آنها بیش از رسیدن به پیروزی به سلامت راه می اندیشیدند. اینجانب برای رسیدن به مجلس هیچگاه به مردم دروغ نگفتم و خود را در مقابل جناح ها و باندها تحقیر ننمودم و خداوند بزرگ را شاکرم که عقایدم را بخاطر سیاست بازی ها نفروختم و در این میان یک ذره ناراحت نیستم که رأی نیاوردم. ولی افسوس و ناراحتی من همانند مردم خوبم چیز دیگری است که همگان می دانند...
بر خود لازم می دانم از حضور پرشور مردم فهیم حوزه انتخابیه ام و همه کسانی که در ستادهای انتخاباتی اینجانب حضور یافته و بنده را مورد لطف و حمایت خود قرار دادند، کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشم. و از خداوند بزرگ اجر و پاداش دنیوی و اخروی برای شما برادران و خواهران مسئلت می نمایم.

دکتر سیدکریم موسوی
نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم
 12 اسفندماه 94

خواندن 236 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در استان بوشهر
خواندن کد خبر: 920

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

بوفه کتاب

Have no items! Please recheck module config!