امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

  • میگلی حفظ شد ؟
اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بوشهر مشخص شد

   

گناوه امروز - اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بوشهر روز چهارشنبه در آیین تحلیف و نشستی با انجام رای گیری مشخص شدند.

به گزارش گناوه امروز به نقل از ایرنا  در این نشست ابوذر دهدار با هفت رای موافق و 2 رای ممتنع به عنوان رئیس، مهرزاد آسایش با پنج رای موافق و چهار رای ممتنع نایب رئیس و طاهره شمشیری نیز با 6 رای موافق و سه رای ممتنع به عنوان منشی و خزانه دار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر مشخص شدند.همچنین شنیده می شود میگلی نژاد شهردار کنونی بوشهر در جایگاه خود حفظ می شود .


همجنین در نشست هایی مشابه هیات رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای عالی شهر، چغادک و خارگ از توابع شهرستان بوشهر نیز به صورت توافقی تعیین شدند.
براین اساس در عالی شهر محسن زنده بودی به عنوان رئیس و خدارحم فراشبندی نایب رئیس، در چغادک ابراهیم کارگر رئیس و غلامرضا علیزاده نایب رئیس و در جزیره خارگ نیز مهدی باقری به عنوان رئیس و و لطف الله علیپور نایب رئیس شوراهای اسلامی این شهرها معرفی شدند.
اعضای شورای اسلامی شهر چغادک در این نشست قائم قنبرپور را به عنوان سرپرست شهرداری چغادک معرفی کرد.
فرماندار بوشهر در این آیین گفت: با توجه به تقارن آغاز به کار دولت دوازدهم و پنجمین دوره شوراهای اسلامی انتظار می رود با تعامل و همکاری زمینه تحقق وعده های رئیس جمهوری در جامعه فراهم شود.
عباس جمشیدی افزود: اعضای جدید شوراها به عنوان معتمدان مردم قلمداد می شوند که باید برای تحقق خواسته های قانونی مردم در مدت چهار سال گام های اساسی برداشته شود.
وی اضافه کرد: امروز فصل رقابت ها تمام شده و زمان آغاز رفاقت ها برای پیشبرد امور شهری و روستایی فرا رسیده است.
جمشیدی اظهار کرد: 24 نفر اعضای شورای چهار شهر بوشهر، چغادک، عالی شهر و خارگ از میان 449 داوطلب توسط مردم برای مدیریت شهری انتخاب شدند که این افراد باید مطابق اسناد بالادستی در راستای توسعه شهرها گام بردارند.
وی با بیان اینکه توجه به عمران شهری از سیاست های شهرستان بوشهر است گفت: با توجه به اعتبار سه هزار و 400 میلیارد ریالی مصوب امسال در حوزه عمران شهری این شهرستان انتظار می رود خدمات شهری در شهرهای این شهرستان ارتقا و رضایت مندی مردم فراهم شود.
فرماندار بوشهر افزود: با توجه به اهمیت تسلط اعضای شورا بر قوانین استفاده از کارشناسان حقوقی برای اجرای تصمیم های قاطع ضروری است.
وی با تاکید بر هم اندیشی در شوراها بیان کرد: منافع مردم بر همه امور برتری دارد و اعضای شورا در همه شرایط باید منافع مردم را در نظر بگیرند.
فرماندار بوشهر با تاکید بر تشکیل شوراهای فرادست گفت: توقع مردم این است که منتخبان شورا در کنار دستگاه حاکمیتی با تعامل و هم اندیشی و به دور از هر گونه اختلاف امور شهر را هدایت کنند.
وی اظهار کرد: حمایت از نیروهای بومی باید به عنوان یک اصل در استان نهادینه و از تخریب این افراد خودداری شود.
فرماندار بوشهر تاکید کرد: اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باید بدون توجه به حواشی و تنها با هدف خدمت صادقانه به مردم کار خود را آغازکنند.

خواندن 177 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استان بوشهر
خواندن کد خبر: 1206

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

بوفه کتاب

Have no items! Please recheck module config!